Saklı Butik - 100 TL Üzeri Kargo Ücretsiz Saklı Butik - 100 TL Üzeri Kargo Ücretsiz
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
₺119,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
₺199,90 KDV Dahil
₺329,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺219,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺329,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺259,90 KDV Dahil

Elbise

Saklı butik olarak elbise kategorimizde birbirinden şık ve kaliteli elbiselerimizi satışa sunuyoruz. Bayanların günlük giyimlerinde ve özel zamanlarında giyebilecekleri elbiselerimizi uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Kategorimizde yer alan ürünlerimiz son moda trendlerine uygun olarak üretilmiş olan ürünleri oluyor. Müşterilerimiz Saklı Butik’i tercih ederek modayı da takip edebiliyorlar.

Elbise Modelleri

Saklı Butik olarak satışa sunduğumuz elbiselerimizde pek çok model bulunuyor. Müşterilerimiz tarzlarına göre kategorimizde yer alan farklı elbise modellerini satın alabiliyorlar. Elbise kategorimizde yer alan elbise modelleri şunlardır; Tül, ceket, gömlek, kot, şifon, kruvaze yaka elbiseler, midi boy, askılı, keten, triko, güpür işlemeli, penye, kadife, kemerli, kısa kollu, bağlamalı, beyaz, uzun ve vatkalı modellerdir. 
Müşterilerimiz bu modellerdeki elbiselerin farklı renk ve türlerini seçerek satın alabiliyorlar. Elbise modellerimizde yaygın olarak bulunan renkler arasında mavi, mürdüm, pembe, yeşil, siyah, beyaz, kırmızı, haki, bordo, pudra ve mor gibi renklen bulunuyor. Ayrıca elbiselerimizde farklı çiçek figürleri de yer alıyor. Saklı butik olarak satışa sunduğumuz elbiselerimizde büyük beden seçeneklerimiz de bulunuyor. Bu seçeneklerimiz ürünlerimize ve stoklarımıza bağlı olarak değişebiliyor.

Beyaz Elbise

Saklı Butik elbiselerimiz arasında beyaz elbise çeşitlerimiz de yer alıyor. Beyazın zarafetinden vazgeçemeyen müşterilerimiz beyaz renkli ve farklı modellerdeki elbiselerimizi kategorimizi inceleyerek bulabiliyorlar. Web sayfamızda müşterilerimiz için satışa sunduğumuz beyaz elbiselerimizden bazıları şunlardır; beyaz İspanyol güpür elbise, beyaz Japon güpür elbise, kruvaze yaka şifon elbise, Madonna beyaz tül elbise, beyaz mor çiçekli mini elbise ve papatya elbiselerdir. Müşterilerimiz beyaz renkte olan bu elbiselerimizden beğendiklerinde ürün sayfasına girerek ürünlerimizi inceleyebiliyorlar. Sonrasında 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M ve S beden seçimlerini yaparak sipariş verebiliyorlar. Ayrıca modelini beğendikleri ürünlerin farklı renk seçeneklerini de değerlendirebiliyorlar.

Uzun Elbise

Elbise kategorimizde kısa elbiselerimiz olduğu gibi uzun elbiselerimizde bulunuyor. Bu elbiselerimizle uzun elbise giymeyi tercih eden müşterilerimize hizmet veriyoruz. Farklı kumaşlardan üretilmiş olan uzun elbiselerimiz giyen müşterilerimize rahat kullanım sağlıyorlar. Ayrıca ürünlerimiz modaya uygun olarak hazırlandığı için yeni modaya uygun elbiseleri giyme imkanı veriyorlar.
Elbise kategorimizde yer alan uzun elbiselerimizde bazıları şunlardır; mine çiçeği uzun şifon elbise, uzun leopar elbise, kruvaze yaka uzun yeşil elbise, kısa kollu uzun gömlek elbise, saks mavisi balık elbise ve güpürlü elbisedir. Bu modellerde bulunan uzun elbiselerimizin farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Uzun elbiselerimizde bulunan renkler arasında kırmızı, mavi, yeşil, mürdüm, siyah, beyaz, pembe, haki ve kot gibi renkler bulunuyor.

Triko Elbise

Online olarak elbise kategorimizde satışa sunduğumuz elbise çeşitlerimiz arasında triko elbiseler de bulunuyor. Triko elbiselerimiz serinleyene ya da soğuyan havalarda bayan müşterilerimiz tarafından giyilebilen oldukça rahat ürünler oluyor. Triko elbise modellerimiz arasında çıtçıtlı triko, balıkçı yaka triko, kalem triko, fitilli triko, v yaka piliseli triko, madonna yaka triko, yan şeritli triko ve yaka bağlamalı triko modelleri bulunuyor. müşterilerimiz bu modellerdeki elbiselerden istediklerini beden ölçülerine göre sipariş edebiliyorlar. Ayrıca firma olarak uyguladığımız indirimleri takip ederek istedikleri modeldeki elbiseyi daha uygun fiyata satın alabiliyorlar.