Saklı Butik - 100 TL Üzeri Kargo Ücretsiz Saklı Butik - 100 TL Üzeri Kargo Ücretsiz
₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil

Tulum

Bayanlar için farklı giyim modelleri oluşmaktadır. Farklı kombinler ile farklı stillere ulaşılabilir. Bizler sizin için günlük ya da özel anlarınıza göre farklı modeller öneriyoruz. Bunlardan bir parçası tulum modelleridir. 
Tulum denilince akla kısıtlı basit görünüm gelebilir ama bizimle şık ve farklı çeşitlere ulaşabilirsiniz. Günlük modellerden spor tarzlarına ya da abiye gibi özel modellerde vardır. Günlük dışarı giyim dışında pijama tarzı olan tulumları da tercih edebilirsiniz. Uzun kollu, kısa kollu, şort modelli, v yakalı ve kot tarzı gününüzün her anına uygun yapılabilen bir modeldir. 
Kullanım kolaylığı ve uygun fiyatlarımız sayesinde sizler için ürünlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Kullanabileceğiniz tamamlayıcı ürünler ile farklı bir şıklık yakalayabilirsiniz. Günlük sandalet ya da spor ayakkabı olurken gece topuklu ile görünümünüzü değiştirebilirsiniz.

Bayan Tulum

Tulum bayanlar için özellikle vazgeçilmez ve doğru kombin ile sizi şık ve özel tarza büründürülebilir. Bayanların günlük kullanımında rahatlık sağlarken özel günlerde de tek bir parça ile şıklık da sağlamış olursunuz. Bayan tulum denilince aklınıza basit tek bir model gelebilir. Bizimle farklı ve özel ürünlere ulaşın. Tulum modelleri zaman geçtikçe artmakta ve bol çeşitli hale gelmiştir. 
Tulum modellerine örnek olarak;
Uzun kollu
Kısa şort modelli
Kolsuz modeller
Kot modelli
Salaş modellerimizle size ürün çeşitleri sunuyoruz.
Model olarak renk seçeneği ile sizin isteyebileceğiniz tarzda tulum bulabilirsiniz.

Siyah Tulum

Giyim türlerinde olmazsa olmaz siyah renktir. Kimisi için asalet kimisi için kiloları ya da kusurları kapatıcıdır. Siyah tulum kombin tarzından uyumu kolay ve rahattır. Renk olarak sade olursa günlük için rahatlıkla kullanılabilir veya üstünde süsleme ve ışıltı modellerimizle size özel gece kombini de olabilir. Göğüs kısmının kruvaze olması, kumaşının desenli ya da ışıltılı olması, kumaşının kot veya keten olması gibi sizin gününüze uygun seçenekler sunmuş oluyoruz.

Kadın Tulum

Kadın giyim denildiği zaman hem rahat hem de şık ürünler aklınıza gelir. Ürünlerden bir tanesinin mutlaka gösterişli ve dikkat çekici olmasını istersiniz. Peki, tek parça ile bunu yapabilmek mümkün olamaz mı? Tabi ki tek bir elbise ile şık ve istediğiniz modelde olabileceğiniz gibi bunu kadın tulum ile de yapabilirsiniz. 
Günlük için sade, yazın için kısa, gece için ışıltılı tarzında olabilir. Salaş modellerimizle size gün içi rahatlık sağlarken gece modellerine uygun üst kısmı ışıltılı ve gösterişli ürünlerde sunmaktayız. Tulum sadece dışarı ürünü olarak değil aynı zamanda salaş günlük kesim tulumlarda mevcuttur. Kısa şort modelli ya da uzun kollu, kolsuz modelleri ile bulabilirsiniz.

Beyaz Tulum

Tulum ile farklı ve tarz olmayı başarın. Kullanımının kolay olması ile şıklığınızı oluşturun. Beyaz tulum tercihinizi oluştururken uzun ya da mini boyda olması kumaşının kusursuz ve ışıltılı oluşu ile kombin yapacağınız takı, çanta ve yüksek topuklu ayakkabı ile bulunduğunuz ortamda farklı şıklık ile kendinizi konuşturun. Tulum tek parça ama sizi kusursuz gösteren üründür. Tek parça ama doğru ürünle kendinizi şahane ürüne kavuşturabilirsiniz. Sade beyaz ama doğru kumaş ile görünümü şahane olabilir. Bu sayede kendinize has bir tarz oluşturabilirsiniz.