Saklı Butik - 100 TL Üzeri Kargo Ücretsiz Saklı Butik - 100 TL Üzeri Kargo Ücretsiz

Pantolon

Gerek kadınlar için gerek erkekler için pantolon giyim modasının vazgeçilmez bir parçasıdır. Pantolonlar farklı modeller, farklı kumaşlar, farklı kesimlerle hayatımızın her anında önemli bir yere sahiptir. Rahat kalıpta ya da vücudunuzun formuna uygun pantolonlar tercih etmek size kalmıştır. Uzun yıllardır stilimize eşlik eden pantolonlar her yönden sürekli olarak yenilenmektedir. İlk olarak Orta Asya'dan gelip Avrupa'ya yayılan Türk'lerde görülmüştür. Pantolonları ata daha rahat binmek için giydikleri görülmüştür. Şimdilerde kadınların rahatlık adına kullandıkları bir parça haline gelmiştir. Bayan Pantolon modelleri her yönüyle sürekli yenilik içindedir.

Bayan Pantolon

Bayan pantolonları kadınların dolabının en değişmez, yerini hiçbir şeyin tutamayacağı parçalardır. Dört mevsim tercih edilebilecek niteliktedirler. Bayan pantolonların kumaşları çok çeşitlidir. Vücuda oturup rahat ettirecek esneklikte kumaş pantolonlar tercih edebilirsiniz. Ya da soğuk havalarda sizi sıcak tutacak örme kumaş pantolonlar tercih edebilirsiniz. Veya kot pantolon tercihleriniz arasında olabilir. Ama kış aylarının vazgeçilmezi olan Bayan Kadife Pantolon sizi sıcacık tutacaktır.

Bayan Kadife Pantolon

Kadife pantolonlar kış günlerinin vazgeçilmez parçası olmaya devam ediyor. Yumuşacık, vücudunuzu saran, oldukça rahat olan bu pantolon kumaşını tercih edebilirsiniz. Dolabınızda kesinlikle bulunması gereken bir kumaştır. Hem şık hem rahat bir parçadır. Güzel ve tok duruşunun yanında dokusuyla sizi kendine hayran bırakacaktır. İster şık bir kombin ile akşam için ya da isterseniz daha rahat bir kombin ile gündüz için kullanın. Eğer yaz için pantolon tercih etmek istiyorsanız Kumaş Pantolon Bayan kategorisine göz atın.

Kumaş Pantolon Bayan

Eğer yaz için bir tercih yapacaksanız kumaş pantolonlar tam da size göre. Rahatlığıyla baş döndüren aynı zamanda vücudunuzun şeklini alan bu pantolonları çok seveceksiniz. Kaliteli yapısı sizi kendine hayran bırakacak. Vücudumu sarmasın daha gizleyici ve rahat olsun derseniz geniş modeller de bulunmakta. İstediğiniz görünümle şıklığı yakalayabilirsiniz pileli, cepli ya da belden bağlamalı modeller şıklığınıza şıklık katar. İster günlük kombin ile rahatlığı ister şık kombin ile ofis şıklığını yakalayabilirsiniz. Bayan Pantolon Modelleri çok çeşitli renk seçeneği ile aklınızı karıştırmaya devam ediyor. Bu modellerin birkaçını sizin için derledik.

Bayan Pantolon Modelleri

Pantolon modelleri büyük beden hanımlar için de önemli bir yere sahip. Bu yüzden büyük beden pantolon modellerimiz de mevcut. Yanı sıra havuç kesim modeller ve dar kesim modeller de tercih edilebilir. Farklı olmayı düşünürseniz hem rahat hem farklı şalvar model pantolonlarımız da mevcut. Geniş modelli İspanyol paça pantolonlar keten pantolonlar da rahat olmayı isteyen bayanların her zaman tercihi. Kısa boylu hanımlar ya da kısa olduğunu düşünenler için yüksek belli pantolonlar en uygunu. Bacak boyunuzu olduğundan uzun gösterecek yüksek bel pantolonlar vazgeçilmez parçanız olabilir.

Bu birbirinden şık pantolon arasında size en uygun olduğunu düşündüğünüz modeli seçebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin kalitesine hayran kalacağınızdan emin olabilirsiniz.