Saklı Butik - 100 TL Üzeri Kargo Ücretsiz Saklı Butik - 100 TL Üzeri Kargo Ücretsiz
₺99,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺219,90 KDV Dahil
₺239,99 KDV Dahil
₺379,90 KDV Dahil
₺94,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil

Mont

Modanın saklı adresi olarak bayan müşterilerimiz için mont kategorimizde farklı giyim tarzlarına uyum sağlayacak montların satışın yapıyoruz. Saklı Butik firmamıza ait olan montlarımız kış aylarında bayanların üşümelerini engellerken şıklıklarıyla bayanlarımızın kendilerini güzel hissetmelerini sağlıyorlar. Ürünlerimiz kaliteli malzemelerden üretildikleri için uzun süre renk solması ya da yıpranma gibi durumlarla karşılaşmadan kullanılabiliyorlar.

Bayan Mont

Müşterilerimiz mont ihtiyacı duyduklarında mont kategorimizi inceleyerek zevklerine uygun olacak montu bulabiliyorlar. 
Mont kategorimizde yer alan bayan mont çeşitlerimiz şunlardır;
Uzun Montlar
Kısa Montlar
Şişme Montlar
Polar Montlar
Triko Montlar
Kaşe Montlar
Kot Montlar
Pelus Montlar
Kürk Montlar

Bu mont çeşitlerimizi inceleyen müşterilerimiz giydikleri bedenlere uygun olan ürünü tercih edebiliyorlar. Montlarımız için beden seçeneklerimiz S, M, L, XL ve XXL şeklinde olabiliyor. Ayrıca isterlerse renk tercihinde de bulunarak Whatsapp üzerinde siparişlerini verebiliyorlar.

Bayan Şişme Mont

Modaya uygun olarak üretilen bayan montlarımız arasında günümüz modasında yaygın olarak yer alan şişme montlar da bulunuyor. Rahat kullanım sunan şişme montlarımız farklı renklerde ve desenlerde bulunabiliyor. Ayrıca bayan şişme mont çeşitlerimiz arasında çift taraflı, desenli, parlak, keçeli, kaz tüylü ve kürklü modellerimiz bulunuyor. 

Örneğin montunun kırmızı desenli olmasını isteyen bayan müşterilerimiz desenli şişme kırmızı montumuzu beden tercihlerine göre satın alabiliyorlar. Ayrıca kategorimizde yer alan montların modelini beğenip rengini beğenmediklerinde ürün sayfamızda farklı renkleri bulunuyorsa farklı rengini satın alma şansı elde edebiliyorlar. Aldıkları ürünleri havale ya da kapıda ödeme seçenekleriyle ödeyebiliyorlar.

Bayan Kışlık Mont

Mont kategorimizde yer alan montlarımız kışın giymeye uygun sıcak tutan ürünlerden oluşuyor. Bu sebeple de
Bayan kışlık mont ihtiyacı duyan müşterilerimiz Saklı Butik’ten istedikleri montları kışın giymek amacıyla satın alabiliyorlar. Müşterilerimiz bele kadar olan kısa boylardaki montlarımızdan satın alabilecekleri gibi soğukta bacaklarının da üşümemesi için uzun boylarda olan montlarımızdan satın alabiliyorlar. Örneğin uzun mont arayan müşterilerimiz kapitone mont, kaz tüyü uzun şişme mont, kemerli kaşe mont, kırpık kürk mont ya da düğmeli kaşe kabanlarımızdan satın alabiliyorlar. Ayrıca kışlık mont satın almak isteyen müşterilerimiz içi polar olan montlarımızdan satın alarak üşütüp hasta olmanın önüne geçebiliyorlar.

Kadın Mont

Firmamıza ait kadın mont çeşitlerimizde bayanların tercih edebilecekleri farklı renklerde ürünler bulunuyor. Giyimlerinde klasik renkleri tercih eden bayan müşterilerimiz klasik renklerdeki kabanlarımızdan satın alabilirken daha renkli giyinmeyi tercih eden müşterilerimiz renkli ve desenli modellerimizi tercih edebiliyorlar. Saklı Butik’e ait montlarda bulanan renklerden bazıları şunlardır; beyaz, vizon, haki, pembe, kırmızı, siyah, hardal, krem, taba ve lacivert renkleridir. 
Ayrıca web sayfamızda bulunan mont modellerimizden birçoğunun da farklı renkleri bulunuyor. Böylece müşterilerimiz mont modellerini beğendiklerinde ürünlerimizin farklı renklerinin de nasıl göründüğünü görerek renk tercihinde bulunabiliyorlar.