Saklı Butik - 100 TL Üzeri Kargo Ücretsiz Saklı Butik - 100 TL Üzeri Kargo Ücretsiz

Etek

Etek bayanların vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alır. Bizde modayı takip ederek bayanlara özel birbirinden güzel etek çeşitleriyle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Firmamız çok şık ve güzel etek çeşitlerini kaliteli kumaşlardan üreterek bayanların etek tercihinde ilk sırada yer alıyor. Birbirinden güzel modellerle müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz. Etek modellerimiz ve tüm ürün çeşitlerimiz çok iyi kalitedir. Kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

Etek Modelleri

Müşterilerimize birçok etek modelleriyle hizmet vermekteyiz. Etek modelleri arasında; A kesim etek, balon etek, dar kesim etek, kloş etek, düz kesim etek, kalem etek, pilili etek, büzgülü etek, parça etek ve şemsiye etek bulunmaktadır. Firmamızda bulunan eteklerimizin tüm boy ve bedenleri mevcuttur. İnternet sitemizi ziyaret ederek etek çeşitini ve modelini seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Etek modellerimiz moda gündemi takip edilerek modaya uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Modaya uygun olarak üretilen ürünler müşterilerimize sunulur.

Kalem Etek

Kalem etek bel kısmı yüksek olup bele tam bir şekilde oturur. Belden aşağıya diz kısmına kadar vücutta kalem şeklini alır. Firmamızda en kaliteli ve şık kalem etek modelleri bulunmaktadır. Ayrıca kalem etek modelini bayanlar çok tercih etmektedir. Kalem etek modellerimiz kalitesiyle, şıklığıyla, görüntüsüyle en çok tercih edilen etek çeşitleri arasında yer almaktadır. Kalem etek modeli uzun boylu bayanlara çok yakışmaktadır. Ayrıca kalem etek modelimizin birçok çeşidi vardır. Bu çeşitleri incelemek için firmamızı ziyaret edebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Kot Etek

Kot etek modellerimiz özellikle genç kızlar tarafından tercih edilmektedir. Kot etek bayanlarda çok şık duruyor. Siz de kot etek ile bu şıklığı yakalamak istiyorsanız firmamızdan kot etek siparişi verebilirsiniz. Kot etek modelleri arasında uzun, kısa, dar, geniş ve mini etek çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca kot etek ürünümüz kaliteli kumuştan üretilmiş olup çok uzun süre giyilebilir. Özellikle kısa dar kesimli kot etek yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetler arasında yer alıyor. Yaz aylarında en çok sattığımız etek çeşidi kısa dar kesimli kot etek modelidir. Yaz gelmeden sizde firmamızı arayarak kot etek siparişi verip yaz hazırlığınızı yapabilirsiniz.

Deri Etek

Firmamızın etek modelleri arasında deri etek modeli de bulunmaktadır. Deri giysiler günümüzde en çok tercih edilen giysiler arasında bulunmaktadır. Deri giysiler grubunda yer alan deri etek firmamızın en çok satan ürünüdür. Deri etek modelimiz gerçek deriden üretilmiş olup çok kaliteli, kullanışlı ve şık görünüme sahiptir. Deri etek modellerimiz arasında dar deri etek, geniş deri etek, kısa deri etek, uzun deri etek, dantelli deri etek, fermuarlı deri etek ve ince deri etek bulunur. Deri etek özellikle genç bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Siyah renkli deri etek modellerimiz çok satılmaktadır. Sizde firmamızdan şık deri eteklerden sipariş vererek güzel eteklere sahip olabilirsiniz.